Fondiloend

5.3.5.9. Võrumaa

Erastvere vallakohus - EAA.1140
Gemeindegericht zu Errestfer
Эрастверский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1906-1916
Säilikute arv: 2

Haanja vallakohus - EAA.213
Gemeindegericht zu Hahnhof
Гангофский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1915
Säilikute arv: 149

Joosu (Aleksandri) vallakohus - EAA.3385
Gemeindegericht zu Waimel-Neuhof (Alexandershof)
Ново-Ваймельский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1859-1891
Säilikute arv: 8

Kaagjärve vallakohus - EAA.3441
Gemeindegericht zu Kawershof
Кагъярвский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1887-1917
Säilikute arv: 1145

Kahkva vallakohus - EAA.3369
Gemeindegericht zu Kachkowa
Кахкваский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1866-1902
Säilikute arv: 491

Karula vallakohus - EAA.1135
Gemeindegericht zu Karolen
Кароленский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1917
Säilikute arv: 1

Kasaritsa vallakohus - EAA.3387
Gemeindegericht zu Kasseritz
Касарицский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1850-1918
Säilikute arv: 189

Kiuma vallakohus - EAA.3619
Gemeindegericht zu Kioma
Киомаский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1880-1890
Säilikute arv: 2

Koiola vallakohus - EAA.3388
Gemeindegericht zu Koiküll-Kirumpäh
Койольский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1917
Säilikute arv: 4307

Krootuse vallakohus - EAA.1143
Gemeindegericht zu Köllitz
Кротузский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1853-1919
Säilikute arv: 603

Kähri vallakohus - EAA.3389
Gemeindegericht zu Heimadra
Геймадраский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1839-1916
Säilikute arv: 231

Kärgula vallakohus - EAA.3390
Gemeindegericht zu Kerjel
Кергельский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1890-1891
Säilikute arv: 21

Laanemetsa vallakohus - EAA.1139
Gemeindegericht zu Lannemetz
Ланемецский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1914-1917
Säilikute arv: 14

Lasva vallakohus - EAA.3392
Gemeindegericht zu Eichhof
Ласваский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1875-1905
Säilikute arv: 204

Leevi (Pindi) vallakohus - EAA.3647
Gemeindegericht zu Löweküll (Bentenhof)
Левийский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1841-1889
Säilikute arv: 3

Linnamäe vallakohus - EAA.3373
Gemeindegericht zu Linnamäggi
Линнамягский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1863-1922
Säilikute arv: 774

Loosi vallakohus - EAA.3374
Gemeindegericht zu Lobenstein
Лозийский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1876-1917
Säilikute arv: 115

Misso vallakohus - EAA.1144
Gemeindegericht zu Illingen
Миссоский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1848-1891
Säilikute arv: 3

Nursi vallakohus - EAA.3394
Gemeindegericht zu Nursie
Нурзийский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1915
Säilikute arv: 254

Palo (Veriora) vallakohus - EAA.3376
Gemeindegericht zu Pallamois (Paulenhof)
Палламойзский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1864-1892
Säilikute arv: 149

Peri vallakohus - EAA.3395
Gemeindegericht zu Perrist
Перийский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1865-1915
Säilikute arv: 1077

Pindi vallakohus - EAA.3396
Gemeindegericht zu Bentenhof
Бентенский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1875-1914
Säilikute arv: 25

Pragi (Aleksandri) vallakohus - EAA.3383
Gemeindegericht zu Alexandershof
Александровский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1916
Säilikute arv: 61

Räpina kirikuvalla kohus - EAA.3400
Gemeindegericht zu Rappin-Pastorat
Пасторат-Ряппинский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1856-1891
Säilikute arv: 21

Räpina vallakohus - EAA.3333
Gemeindegericht zu Rappin
Ряппинский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1860-1917
Säilikute arv: 3377

Saaluse vallakohus - EAA.1145
Gemeindegericht zu Salishof
Салусский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1877-1896
Säilikute arv: 3

Sõmerpalu vallakohus - EAA.1146
Gemeindegericht zu Sommerpahlen
Зоммерпаленский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1879-1918
Säilikute arv: 1062

Taheva (Laanemetsa) vallakohus - EAA.3608
Gemeindegericht zu Taiwola (Lannemetz)
Тайвольский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1864-1891
Säilikute arv: 3

Tilsi (Aleksandri) vallakohus - EAA.3404
Gemeindegericht zu Tilsit (Alexandershof)
Тильзитский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1842-1891
Säilikute arv: 5

Timo vallakohus - EAA.3406
Gemeindegericht zu Klein-Kirrumpäh-Koiküll
Тиммоский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1842-1918
Säilikute arv: 254

Urvaste vallakohus - EAA.3407
Gemeindegericht zu Urbs
Урвастский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1858-1915
Säilikute arv: 4

Vaabina vallakohus - EAA.3379
Gemeindegericht zu Uelzen
Ильценский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1876-1917
Säilikute arv: 53

Vana-Antsla vallakohus - EAA.3367
Gemeindegericht zu Alt-Anzen
Старо-Анценский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1821-1917
Säilikute arv: 2373

Vana-Roosa vallakohus - EAA.3624
Gemeindegericht zu Rosenhof
Старо-Розенский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1861-1864
Säilikute arv: 1

Vastse-Antsla vallakohus - EAA.1147
Gemeindegericht zu Neu-Anzen
Ново-Анценский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1851-1917
Säilikute arv: 212

Vastseliina vallakohus - EAA.3410
Gemeindegericht zu Neuhausen
Нейгаузенский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1890-1917,1930
Säilikute arv: 997

Veriora vallakohus - EAA.3337
Gemeindegericht zu Paulenhof
Вериораский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1862-1917
Säilikute arv: 2983

Viitina vallakohus - EAA.3412
Gemeindegericht zu Kosse
Витинский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1903-1928
Säilikute arv: 4

Väimela vallakohus - EAA.3414
Gemeindegericht zu Waimel (Alexandershof)
Säilikute piirdaatumid: 1866-1890
Säilikute arv: 4

Võru vallakohus - EAA.3381
Gemeindegericht zu Werro
Верроский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1835-1917
Säilikute arv: 2524