Fondiloend

5.3.5.8. Virumaa

Aseri-Koogu (Kalvi) vallakohus - EAA.1093
Gemeindegericht zu Asserien (Kook)
Ассерин-Кокский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1874-1878
Säilikute arv: 1

Avanduse vallakohus - EAA.1092
Gemeindegericht zu Awandus
Авандусский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1884
Säilikute arv: 3

Erra vallakohus - EAA.3889
Gemeindegericht zu Erras
Эрраский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1872-1917
Säilikute arv: 2166

Hulja (Undla) vallakohus - EAA.1094
Gemeindegericht zu Huljel (Undel)
Гульелский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1890
Säilikute arv: 2

Iisaku vallakohus - EAA.3885
Gemeindegericht zu Isaak
Изакский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1874-1916
Säilikute arv: 2552

Illuka vallakohus - EAA.5079
Gemeindegericht zu Illuck
Иллукский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1873-1922
Säilikute arv: 556

Kalvi vallakohus - EAA.3979
Gemeindegericht zu Pöddes
Педдеский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1884-1917
Säilikute arv: 714

Kunda-Malla vallakohus - EAA.4334
Gemeindegericht zu Kunda-Malla
Кунда-Маллаский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1890-1920
Säilikute arv: 864

Küti vallakohus - EAA.5004
Gemeindegericht zu Kurküll
Куркюльский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1864-1917
Säilikute arv: 921

Neeruti (Undla) vallakohus - EAA.1095
Gemeindegericht zu Buxhöwden (Undel)
Буксгевденский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1890
Säilikute arv: 4

Paasvere vallakohus - EAA.3890
Gemeindegericht zu Pastfer
Пастферский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1880-1915
Säilikute arv: 791

Pada vallakohus - EAA.3980
Gemeindegericht zu Paddas
Падаский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1866-1917
Säilikute arv: 575

Porkuni vallakohus - EAA.4123
Gemeindegericht zu Borkholm
Боркгольмский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1865-1917
Säilikute arv: 1205

Püssi vallakohus - EAA.3586
Gemeindegericht zu Isenhof
Изенгофский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1891-1919
Säilikute arv: 608

Rakvere vallakohus - EAA.4335
Gemeindegericht zu Wesenberg
Везенбергский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1918
Säilikute arv: 1361

Rägavere vallakohus - EAA.3981
Gemeindegericht zu Raggafer
Ряггаферский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1864-1918
Säilikute arv: 1077

Salla vallakohus - EAA.3982
Gemeindegericht zu Sall
Саллаский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1864-1917
Säilikute arv: 1595

Sõmeru vallakohus - EAA.3984
Gemeindegericht zu Neu-Sommerhusen
Ного-Зоммергузенский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1917
Säilikute arv: 895

Tudulinna vallakohus - EAA.3985
Gemeindegericht zu Tuddolin
Тудулинский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1868-1915
Säilikute arv: 244

Tõdva-Kõnnu (Vohnja) vallakohus - EAA.5193
Gemeindegericht zu Köndes
Кендаский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1890
Säilikute arv: 11

Udriku-Imastu (Undla) vallakohus - EAA.1096
Gemeindegericht zu Uddrich-Mönnikorb (Undel)
Ундельский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1890
Säilikute arv: 5

Undla vallakohus - EAA.1097
Gemeindegericht zu Undel
Ундельский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1870-1928
Säilikute arv: 3866

Vao vallakohus - EAA.3587
Gemeindegericht zu Wack
Вакский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1864-1917
Säilikute arv: 5898

Vihula vallakohus - EAA.3888
Gemeindegericht zu Viol
Фиольский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1866-1917
Säilikute arv: 1646

Vohnja vallakohus - EAA.3986
Gemeindegericht zu Fonal
Фокальский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1876-1917
Säilikute arv: 867