Fondiloend

5.3.5.3. Läänemaa

Aadma (Keina) vallakohus - EAA.2783
Gemeindegericht zu Ahdma
Адмаский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1868-1890
Säilikute arv: 14

Aaspere vallakohus - EAA.5292
Gemeindegericht zu Kattentack
Säilikute piirdaatumid: 1906
Säilikute arv: 1

Asuküla vallakohus - EAA.2588
Gemeindegericht zu Assoküll
Ассокюльский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1874-1918
Säilikute arv: 566

Aulepa (Sutlepa) vallakohus - EAA.2756
Gemeindegericht zu Dirslet
Дирлетский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1891-1917
Säilikute arv: 349

Emmaste vallakohus - EAA.1105
Gemeindegericht zu Emmast
Эммастский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1870-1917
Säilikute arv: 1003

Haapsalu (Asuküla) vallakohus - EAA.2778
Gemeindegericht zu Hapsal (Assoküll)
Гапсальский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1871-1885
Säilikute arv: 22

Haimre vallakohus - EAA.2787
Gemeindegericht zu Heimar
Геймарский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1871-1885
Säilikute arv: 2

Jõgisoo vallakohus - EAA.2829
Gemeindegericht zu Joeggis
Иеггиский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1864-1890
Säilikute arv: 3

Kassari (Keina) vallakohus - EAA.2780
Gemeindegericht zu Kassar (Keinis)
Кассарский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1849-1890
Säilikute arv: 15

Keblaste (Sinalepa, Veltsa) vallakohus - EAA.4714
Gemeindegericht zu Keblas (Sinnalep, Weltz)
Кеблаский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1890-1892
Säilikute arv: 88

Keedika (Oru) vallakohus - EAA.2788
Gemeindegericht zu Kedik (Orrenhof)
Кедикский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1890
Säilikute arv: 2

Keina vallakohus - EAA.2595
Gemeindegericht zu Keinis
Кейниский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1866-1918
Säilikute arv: 1372

Kiideva (Sinalepa) vallakohus - EAA.1104
Gemeindegericht zu Kiwidepäh (Sinnalep)
Кивидепеский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1890
Säilikute arv: 2

Kiltsi (Asuküla) vallakohus - EAA.2826
Gemeindegericht zu Weissenfeld (Assoküll)
Вейсенфельдский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1872
Säilikute arv: 1

Kirimäe-Roosna (Taebla) vallakohus - EAA.2823
Gemeindegericht zu Kirrimeggi-Rosenhof (Taibel)
Киримяги Розенгофский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1871-1890
Säilikute arv: 2

Kohatu (Sipa) vallakohus - EAA.2816
Gemeindegericht zu Kohhat (Sipp)
Кокатский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1890
Säilikute arv: 9

Koluvere vallakohus - EAA.5054
Gemeindegericht zu Lohde
Коловерский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1881-1917
Säilikute arv: 1072

Kuijõe vallakohus - EAA.2809
Gemeindegericht zu Kuijöggi (Piersal)
Куйегиский волостной суд
Läänemaa
Säilikute piirdaatumid: 1867-1890
Säilikute arv: 6

Kärdla vallakohus - EAA.2827
Gemeindegericht zu Kertel
Кертельский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1865-1891
Säilikute arv: 22

Käända vallakohus - EAA.5189
Gemeindegericht zu Kaenda
Кендаский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1868-1890
Säilikute arv: 2

Kõrgessaare vallakohus - EAA.2597
Gemeindegericht zu Hohenholm
Гогенгольмский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1890-1923
Säilikute arv: 1211

Liivi (Jõgisoo) vallakohus - EAA.2810
Gemeindegericht zu Parmel (Joeggis)
Пармельский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1890
Säilikute arv: 23

Loodna (Luiste) vallakohus - EAA.2811
Gemeindegericht zu Pall (Luist)
Пальский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1868-1890
Säilikute arv: 3

Luiste vallakohus - EAA.2759
Gemeindegericht zu Luist
Луйстский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1890-1918
Säilikute arv: 1254

Martna vallakohus - EAA.2600
Gemeindegericht zu St. Martens
Мартенский волостной суд
Ehmja, Keskvere, Laiküla, Suure-Rõude, Väike-Rõude, Ohtla, Putkaste, Einvere, Martna, Rannamõisa, Haeska, Suure-Lähtru, Väike-Lähtru
Säilikute piirdaatumid: 1867-1918
Säilikute arv: 2454

Massu vallakohus - EAA.2708
Gemeindegericht zu Massau
Массауский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1917
Säilikute arv: 931

Mäemõisa (Sinalepa) vallakohus - EAA.1107
Gemeindegericht zu Berghof (Sinnalep)
Берггофский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1893
Säilikute arv: 3

Mõraste (Luiste) vallakohus - EAA.2819
Gemeindegericht zu Fersenau (Luist)
Ферзенауский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1871-1890
Säilikute arv: 3

Oidremaa vallakohus - EAA.5188
Gemeindegericht zu Oidenorm
Ойденормский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1866-1884
Säilikute arv: 2

Orgita (Haimre) vallakohus - EAA.2792
Gemeindegericht zu Rosenthal (Heimar)
Розентальский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1880-1889
Säilikute arv: 1

Oru vallakohus - EAA.2603
Gemeindegericht zu Orrenhof
Орренгофский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1918
Säilikute arv: 1265

Paadremaa vallakohus - EAA.2814
Gemeindegericht zu Padenorm
Паденормский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1871-1917
Säilikute arv: 7

Paatsalu vallakohus - EAA.2760
Gemeindegericht zu Patzal
Патцальский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1873-1917
Säilikute arv: 543

Palivere vallakohus - EAA.2789
Gemeindegericht zu Pallifer
Паллиферский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1890
Säilikute arv: 4

Parila (Sinalepa) vallakohus - EAA.2611
Gemeindegericht zu Pargel (Sinnalep)
Паргельский волостной суд
Parila, Jõesuu, Kebla, Ridala vallakohus 1867-1874, Jõesuu, Kebla ja Ridala vallakohus 1875-1890
Säilikute piirdaatumid: 1867-1890
Säilikute arv: 5

Piirsalu vallakohus - EAA.2607
Gemeindegericht zu Piersal
Пирсальский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1866-1918
Säilikute arv: 947

Putkaste (Keina) vallakohus - EAA.2782
Gemeindegericht zu Putkas (Keinis)
Путкасский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1866-1890
Säilikute arv: 17

Päri (Vaikna) vallakohus - EAA.2825
Gemeindegericht zu Kattentack
Каттентакский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1866-1890
Säilikute arv: 3

Reopä (Koluvere) vallakohus - EAA.2830
Gemeindegericht zu Reopa (Schloss-Lohde)
Реопаский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1890
Säilikute arv: 8

Räägu-Kärbla (Oru) vallakohus - EAA.2796
Gemeindegericht zu Hohenheim-Kerwel (Orrenhof)
Гогенгейм-Кервельский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1869-1890
Säilikute arv: 17

Saastna (Massu) vallakohus - EAA.2802
Gemeindegericht zu Sastama (Massau)
Састамаский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1890
Säilikute arv: 16

Salajõe-Saunja (Oru) vallakohus - EAA.2805
Gemeindegericht zu Sallajöggi-Saunja (Orrenhof)
Салаегги-Сауньяский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1890
Säilikute arv: 3

Seira (Vanamõisa) vallakohus - EAA.1108
Gemeindegericht zu Seyer (Wannamois)
Сейерский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1914-1917
Säilikute arv: 4

Sinalepa vallakohus - EAA.2738
Gemeindegericht zu Sinnalep
Синалепский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1875-1917
Säilikute arv: 1274

Sipa vallakohus - EAA.2808
Gemeindegericht zu Sippa
Сиппский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1868-1890
Säilikute arv: 8

Sooniste vallakohus - EAA.2822
Gemeindegericht zu Soinitz
Сойницкий волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1890
Säilikute arv: 7

Soosalu (Sooniste) vallakohus - EAA.2812
Gemeindegericht zu Sosal (Soinitz)
Сосальский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1868-1890
Säilikute arv: 4

Suuremõisa vallakohus - EAA.2755
Gemeindegericht zu Grossenhof
Магнусгофский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1918
Säilikute arv: 812

Taebla vallakohus - EAA.2800
Gemeindegericht zu Taibel
Тайбельский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1869-1891
Säilikute arv: 19

Teenuse (Luiste) vallakohus - EAA.2831
Gemeindegericht zu Stenhusen (Luist)
Штенгузенский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1868-1890
Säilikute arv: 15

Uugla (Oru) vallakohus - EAA.2793
Gemeindegericht zu Udenküll (Orrenhof)
Уденкюльский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1874-1890
Säilikute arv: 2

Vaemla (Keina) vallakohus - EAA.2784
Gemeindegericht zu Waimel (Keinis)
Säilikute piirdaatumid: 1866-1890
Säilikute arv: 23

Vaikna vallakohus - EAA.2593
Gemeindegericht zu Waikna
Вайкнаский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1931
Säilikute arv: 616

Vana-Varbla (Saulepi) vallakohus - EAA.2616
Gemeindegericht zu Alt-Werpel (Saulep)
Старо-Верпельский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1886-1890
Säilikute arv: 2

Vatla-Kiska (Paatsalu) vallakohus - EAA.3616
Gemeindegericht zu Wattel-Kiska (Patzal)
Ваттель-Кискаский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1868-1888
Säilikute arv: 2

Velise vallakohus - EAA.2617
Gemeindegericht zu Felcks
Фёлькский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1905-1917
Säilikute arv: 442

Veltsa vallakohus - EAA.4608
Gemeindegericht zu Weltz
Вельцский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1929
Säilikute arv: 1129

Vidruka vallakohus - EAA.2614
Gemeindegericht zu Widdruck
Видрукский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1869-1918
Säilikute arv: 1039

Vigala vallakohus - EAA.2754
Gemeindegericht zu Fickel
Фикельский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1906-1917
Säilikute arv: 377

Virtsu (Massu) vallakohus - EAA.2779
Gemeindegericht zu Werder
Замок-Вердерский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1870-1890
Säilikute arv: 26

Vormsi vallakohus - EAA.2804
Gemeindegericht zu Worms
Вормский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1887-1907
Säilikute arv: 14

Väike-Kullamaa (Vaikna) vallakohus - EAA.2824
Gemeindegericht zu Klein-Goldenbeck (Waikna)
Клейн-Голденбекский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1889
Säilikute arv: 2

Võnnu vallakohus - EAA.1109
Gemeindegericht zu Wenden und Jesse
Венденский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1891
Säilikute arv: 17