Fondiloend

5.3.5.1. Harjumaa

Habaja-Harmi vallakohus - EAA.1089
Gemeindegericht zu Habbat-Harm
Габбат-Гармский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1874-1876
Säilikute arv: 1

Harku vallakohus - EAA.1090
Gemeindegericht zu Hark
Гаркский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1917
Säilikute arv: 4042

Juuru vallakohus - EAA.2626
Gemeindegericht zu Joerden
Ерденский волостной суд
Atla-Juuru, Mahtra, Järlepa, Härküla, Pirgu , Purila, Maidla, Hõreda-Pae kogukonnad
Säilikute piirdaatumid: 1867-1917
Säilikute arv: 2218

Järvakandi vallakohus - EAA.3078
Gemeindegericht zu Jerwakant
Ервакантский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1865-1918
Säilikute arv: 2472

Jõelähtme vallakohus - EAA.2648
Gemeindegericht zu Jegelecht
Егелехтский волостной суд
Jõelähtme, Kostivere, Ülgase, Jägala, Rummu, Kodasoo kogukonnad
Säilikute piirdaatumid: 1867-1918,1924
Säilikute arv: 2970

Kaiu vallakohus - EAA.3084
Gemeindegericht zu Kay
Кайский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1871-1917
Säilikute arv: 2183

Kehtna vallakohus - EAA.2744
Gemeindegericht zu Kechtel
Кехтельский волостной суд
Kehtna, Keava ja Ohekatu kogukonnad
Säilikute piirdaatumid: 1858-1918
Säilikute arv: 2216

Keila vallakohus - EAA.2646
Gemeindegericht zu Kegel
Кегельский волостной суд
Humala, Käesalu, Klooga, Vana- Karjaküla - Uue-Karjaküla, Kumna, Laulasma, Lehola, Maeru, Meremõisa, Ohtu, Tuula (liidetud 1919), Valingu (liidetud 1919) kogukonnad
Säilikute piirdaatumid: 1865-1918
Säilikute arv: 1923

Kloostri vallakohus - EAA.2741
Gemeindegericht zu Padis
Падисский волостной суд
Vasalemma, Leetse-Pallase, Ämari, Põllküla, Kloostri, Risti, Hattu ja Laoküla kogukonnad / Harju-Madise kihelkond
Säilikute piirdaatumid: 1866-1918
Säilikute arv: 2204

Kohila vallakohus - EAA.3071
Gemeindegericht zu Koil
Койльский волостной суд
Angerja, Kurtna, Kirdalu, Lohu, Pahkla, Salutaguse, Tohisoo, Kohila kogukonnad/ Harjumaa
Säilikute piirdaatumid: 1867-1917
Säilikute arv: 3622

Kolga vallakohus - EAA.2628
Gemeindegericht zu Kolk
Колькский волостной суд
Kolga- Koitjärve ja Loo kogukonnad
Säilikute piirdaatumid: 1867-1918
Säilikute arv: 2404

Kuimetsa vallakohus - EAA.3082
Gemeindegericht zu Kuimetz
Куйметский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1865-1917
Säilikute arv: 968

Kõnnu vallakohus - EAA.2630
Gemeindegericht zu Könda
Кендаский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1918
Säilikute arv: 2324

Laitse vallakohus - EAA.2632
Gemeindegericht zu Laitz
Лайцский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1886-1890
Säilikute arv: 2

Naissaare vallakohus - EAA.2652
Gemeindegericht zu Nargön
Наргенский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1891-1914
Säilikute arv: 50

Nõva vallakohus - EAA.1141
Gemeindegericht zu Newe
Невеский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1866-1917
Säilikute arv: 1987

Palvere-Nikolai (Ravila) vallakohus - EAA.2749
Gemeindegericht zu Pallfer, Nikolai (Meks)
Пальферский волостной суд
Palvere ja Ravila kogukond, 1891-1900 juurde liidetud Alavere, Pikva ja Looküla kogukonnad (Palvere vald), 1891 ümber nimetatud Nikolai vallaks, kohapeal tarvitatud "Ravila " nimetust
Säilikute piirdaatumid: 1867-1917
Säilikute arv: 2240

Peningi vallakohus - EAA.2633
Gemeindegericht zu Penningby
Пеннингбийский волостной суд
Pikavere, Kiviloo, Peningi kogukonnad
Säilikute piirdaatumid: 1872-1917
Säilikute arv: 1561

Prangli vallakohus - EAA.3075
Gemeindegericht zu Wrangelsholm
Врангельсгольмский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1897-1926
Säilikute arv: 211

Rae vallakohus - EAA.2640
Gemeindegericht zu Johhanishof
Иоганнисгофский волостной суд
Lagedi, Vaida, Aruvalla, Aruküla, Rae, Kautjala, Jüri kirikuvalla kogukonnad
Säilikute piirdaatumid: 1827-1918
Säilikute arv: 2183

Raikküla vallakohus - EAA.3080
Gemeindegericht zu Rayküll
Райкюльский волостной суд
Raikküla, Kabala, Riidaku ja Pühatu kogukonnad
Säilikute piirdaatumid: 1867-1917
Säilikute arv: 1245

Rapla vallakohus - EAA.2742
Gemeindegericht zu Rappel
Раппельский волостной суд
Rapla, Alu, Valtu, Hagudi, Kodila, Sikeldi, Kuusiku, Seli kogukonnad / Harjumaa
Säilikute piirdaatumid: 1866-1918
Säilikute arv: 3779

Riisipere vallakohus - EAA.2635
Gemeindegericht zu Riesenberg
Ризенбергский волостной суд
Nurme, Munalaskme, Lehetu, Riisipere
Säilikute piirdaatumid: 1866-1917
Säilikute arv: 2080

Saku vallakohus - EAA.3073
Gemeindegericht zu Sack (Freidrichshof)
Сакский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1871-1890
Säilikute arv: 3

Saue vallakohus - EAA.2644
Gemeindegericht zu Friedrichshof
Фридрихсгофский волостной суд
Saku, Jälgimäe, Üksnurme, Saue, Vanamõisa, Rahula, Jõgisuu, Kopelmanni, Voore, Ääsmäe, kogukonnad /Keila kihelkond
Säilikute piirdaatumid: 1867-1917
Säilikute arv: 2768

Triigi, Aleksandri (Kõue) vallakohus - EAA.2739
Gemeindegericht zu Kau
Кауский, Александровский волостной суд
Triigi, Kõue, Harmi, Habaja, Ojasoo, Paunküla, Saarnakõrve kogukonnad
Säilikute piirdaatumid: 1866-1917
Säilikute arv: 3253

Uuemõisa , Vladimiri (Kuivajõe) vallakohus - EAA.2747
Gemeindegericht zu Neuenhof
Нейенгофский, Владимирский волостной суд
Uuemõisa, Oru, Tuhala, Tammiku kogukonnad
Säilikute piirdaatumid: 1866-1917
Säilikute arv: 2245

Vardi vallakohus - EAA.2642
Gemeindegericht zu Schwarzen
Шварценский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1917
Säilikute arv: 1453

Vihterpalu vallakohus - EAA.2650
Gemeindegericht zu Wichterpal
Вихтерпальский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1918,1930
Säilikute arv: 551