Fondiloend

Fondiloendi andmeid ei ole täiendatud pärast 2017. aastat. Siin ei kajastu viimastel aastatel toimunud üleandmised ja arhivaalide kolimised Tartu ja Tallinna vahel. Korrektsete andmete saamiseks kasutage AISi ais.ra.ee

5.3.5.3. Läänemaa

Aadma (Keina) vallakohus - EAA.2783
Gemeindegericht zu Ahdma
Адмаский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1868-1890
Säilikute arv: 14

Aaspere vallakohus - EAA.5292
Gemeindegericht zu Kattentack
Säilikute piirdaatumid: 1906
Säilikute arv: 1

Asuküla vallakohus - EAA.2588
Gemeindegericht zu Assoküll
Ассокюльский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1874-1918
Säilikute arv: 566

Aulepa (Sutlepa) vallakohus - EAA.2756
Gemeindegericht zu Dirslet
Дирлетский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1891-1917
Säilikute arv: 349

Emmaste vallakohus - EAA.1105
Gemeindegericht zu Emmast
Эммастский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1870-1917
Säilikute arv: 1003

Haapsalu (Asuküla) vallakohus - EAA.2778
Gemeindegericht zu Hapsal (Assoküll)
Гапсальский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1871-1885
Säilikute arv: 22

Haimre vallakohus - EAA.2787
Gemeindegericht zu Heimar
Геймарский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1871-1885
Säilikute arv: 2

Jõgisoo vallakohus - EAA.2829
Gemeindegericht zu Joeggis
Иеггиский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1864-1890
Säilikute arv: 3

Kassari (Keina) vallakohus - EAA.2780
Gemeindegericht zu Kassar (Keinis)
Кассарский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1849-1890
Säilikute arv: 15

Keblaste (Sinalepa, Veltsa) vallakohus - EAA.4714
Gemeindegericht zu Keblas (Sinnalep, Weltz)
Кеблаский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1890-1892
Säilikute arv: 88

Keedika (Oru) vallakohus - EAA.2788
Gemeindegericht zu Kedik (Orrenhof)
Кедикский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1890
Säilikute arv: 2

Keina vallakohus - EAA.2595
Gemeindegericht zu Keinis
Кейниский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1866-1918
Säilikute arv: 1372

Kiideva (Sinalepa) vallakohus - EAA.1104
Gemeindegericht zu Kiwidepäh (Sinnalep)
Кивидепеский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1890
Säilikute arv: 2

Kiltsi (Asuküla) vallakohus - EAA.2826
Gemeindegericht zu Weissenfeld (Assoküll)
Вейсенфельдский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1872
Säilikute arv: 1

Kirimäe-Roosna (Taebla) vallakohus - EAA.2823
Gemeindegericht zu Kirrimeggi-Rosenhof (Taibel)
Киримяги Розенгофский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1871-1890
Säilikute arv: 2

Kohatu (Sipa) vallakohus - EAA.2816
Gemeindegericht zu Kohhat (Sipp)
Кокатский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1890
Säilikute arv: 9

Koluvere vallakohus - EAA.5054
Gemeindegericht zu Lohde
Коловерский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1881-1917
Säilikute arv: 1072

Kuijõe vallakohus - EAA.2809
Gemeindegericht zu Kuijöggi (Piersal)
Куйегиский волостной суд
Läänemaa
Säilikute piirdaatumid: 1867-1890
Säilikute arv: 6

Kärdla vallakohus - EAA.2827
Gemeindegericht zu Kertel
Кертельский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1865-1891
Säilikute arv: 22

Käända vallakohus - EAA.5189
Gemeindegericht zu Kaenda
Кендаский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1868-1890
Säilikute arv: 2

Kõrgessaare vallakohus - EAA.2597
Gemeindegericht zu Hohenholm
Гогенгольмский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1890-1923
Säilikute arv: 1211

Liivi (Jõgisoo) vallakohus - EAA.2810
Gemeindegericht zu Parmel (Joeggis)
Пармельский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1890
Säilikute arv: 23

Loodna (Luiste) vallakohus - EAA.2811
Gemeindegericht zu Pall (Luist)
Пальский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1868-1890
Säilikute arv: 3

Luiste vallakohus - EAA.2759
Gemeindegericht zu Luist
Луйстский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1890-1918
Säilikute arv: 1254

Martna vallakohus - EAA.2600
Gemeindegericht zu St. Martens
Мартенский волостной суд
Ehmja, Keskvere, Laiküla, Suure-Rõude, Väike-Rõude, Ohtla, Putkaste, Einvere, Martna, Rannamõisa, Haeska, Suure-Lähtru, Väike-Lähtru
Säilikute piirdaatumid: 1867-1918
Säilikute arv: 2454

Massu vallakohus - EAA.2708
Gemeindegericht zu Massau
Массауский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1917
Säilikute arv: 931

Mäemõisa (Sinalepa) vallakohus - EAA.1107
Gemeindegericht zu Berghof (Sinnalep)
Берггофский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1893
Säilikute arv: 3

Mõraste (Luiste) vallakohus - EAA.2819
Gemeindegericht zu Fersenau (Luist)
Ферзенауский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1871-1890
Säilikute arv: 3

Oidremaa vallakohus - EAA.5188
Gemeindegericht zu Oidenorm
Ойденормский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1866-1884
Säilikute arv: 2

Orgita (Haimre) vallakohus - EAA.2792
Gemeindegericht zu Rosenthal (Heimar)
Розентальский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1880-1889
Säilikute arv: 1

Oru vallakohus - EAA.2603
Gemeindegericht zu Orrenhof
Орренгофский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1918
Säilikute arv: 1265

Paadremaa vallakohus - EAA.2814
Gemeindegericht zu Padenorm
Паденормский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1871-1917
Säilikute arv: 7

Paatsalu vallakohus - EAA.2760
Gemeindegericht zu Patzal
Патцальский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1873-1917
Säilikute arv: 543

Palivere vallakohus - EAA.2789
Gemeindegericht zu Pallifer
Паллиферский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1890
Säilikute arv: 4

Parila (Sinalepa) vallakohus - EAA.2611
Gemeindegericht zu Pargel (Sinnalep)
Паргельский волостной суд
Parila, Jõesuu, Kebla, Ridala vallakohus 1867-1874, Jõesuu, Kebla ja Ridala vallakohus 1875-1890
Säilikute piirdaatumid: 1867-1890
Säilikute arv: 5

Piirsalu vallakohus - EAA.2607
Gemeindegericht zu Piersal
Пирсальский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1866-1918
Säilikute arv: 947

Putkaste (Keina) vallakohus - EAA.2782
Gemeindegericht zu Putkas (Keinis)
Путкасский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1866-1890
Säilikute arv: 17

Päri (Vaikna) vallakohus - EAA.2825
Gemeindegericht zu Kattentack
Каттентакский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1866-1890
Säilikute arv: 3

Reopä (Koluvere) vallakohus - EAA.2830
Gemeindegericht zu Reopa (Schloss-Lohde)
Реопаский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1890
Säilikute arv: 8

Räägu-Kärbla (Oru) vallakohus - EAA.2796
Gemeindegericht zu Hohenheim-Kerwel (Orrenhof)
Гогенгейм-Кервельский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1869-1890
Säilikute arv: 17

Saastna (Massu) vallakohus - EAA.2802
Gemeindegericht zu Sastama (Massau)
Састамаский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1890
Säilikute arv: 16

Salajõe-Saunja (Oru) vallakohus - EAA.2805
Gemeindegericht zu Sallajöggi-Saunja (Orrenhof)
Салаегги-Сауньяский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1890
Säilikute arv: 3

Seira (Vanamõisa) vallakohus - EAA.1108
Gemeindegericht zu Seyer (Wannamois)
Сейерский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1914-1917
Säilikute arv: 4

Sinalepa vallakohus - EAA.2738
Gemeindegericht zu Sinnalep
Синалепский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1875-1917
Säilikute arv: 1274

Sipa vallakohus - EAA.2808
Gemeindegericht zu Sippa
Сиппский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1868-1890
Säilikute arv: 8

Sooniste vallakohus - EAA.2822
Gemeindegericht zu Soinitz
Сойницкий волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1890
Säilikute arv: 7

Soosalu (Sooniste) vallakohus - EAA.2812
Gemeindegericht zu Sosal (Soinitz)
Сосальский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1868-1890
Säilikute arv: 4

Suuremõisa vallakohus - EAA.2755
Gemeindegericht zu Grossenhof
Магнусгофский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1918
Säilikute arv: 812

Taebla vallakohus - EAA.2800
Gemeindegericht zu Taibel
Тайбельский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1869-1891
Säilikute arv: 19

Teenuse (Luiste) vallakohus - EAA.2831
Gemeindegericht zu Stenhusen (Luist)
Штенгузенский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1868-1890
Säilikute arv: 15

Uugla (Oru) vallakohus - EAA.2793
Gemeindegericht zu Udenküll (Orrenhof)
Уденкюльский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1874-1890
Säilikute arv: 2

Vaemla (Keina) vallakohus - EAA.2784
Gemeindegericht zu Waimel (Keinis)
Säilikute piirdaatumid: 1866-1890
Säilikute arv: 23

Vaikna vallakohus - EAA.2593
Gemeindegericht zu Waikna
Вайкнаский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1931
Säilikute arv: 616

Vana-Varbla (Saulepi) vallakohus - EAA.2616
Gemeindegericht zu Alt-Werpel (Saulep)
Старо-Верпельский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1886-1890
Säilikute arv: 2

Vatla-Kiska (Paatsalu) vallakohus - EAA.3616
Gemeindegericht zu Wattel-Kiska (Patzal)
Ваттель-Кискаский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1868-1888
Säilikute arv: 2

Velise vallakohus - EAA.2617
Gemeindegericht zu Felcks
Фёлькский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1905-1917
Säilikute arv: 442

Veltsa vallakohus - EAA.4608
Gemeindegericht zu Weltz
Вельцский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1929
Säilikute arv: 1129

Vidruka vallakohus - EAA.2614
Gemeindegericht zu Widdruck
Видрукский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1869-1918
Säilikute arv: 1039

Vigala vallakohus - EAA.2754
Gemeindegericht zu Fickel
Фикельский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1906-1917
Säilikute arv: 377

Virtsu (Massu) vallakohus - EAA.2779
Gemeindegericht zu Werder
Замок-Вердерский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1870-1890
Säilikute arv: 26

Vormsi vallakohus - EAA.2804
Gemeindegericht zu Worms
Вормский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1887-1907
Säilikute arv: 14

Väike-Kullamaa (Vaikna) vallakohus - EAA.2824
Gemeindegericht zu Klein-Goldenbeck (Waikna)
Клейн-Голденбекский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1889
Säilikute arv: 2

Võnnu vallakohus - EAA.1109
Gemeindegericht zu Wenden und Jesse
Венденский волостной суд
Säilikute piirdaatumid: 1867-1891
Säilikute arv: 17